اخبار

بازدید بیش از 6000 نفر از چهارمین قطب فرهنگی و مذهبی کشور

بازدید بیش از 6000 نفر از چهارمین قطب فرهنگی و مذهبی کشور
باقری گفت: بیشترین بازدید از بی بی حکیمه، شلال دان و چشمه بلقیس چرام بوده که آمار بازدیدکننده های حرم خواهر امام رضا (ع) بیش از ۶ هزار نفر بوده است.

به گزارش خبرگزاری رضوی از یاسوج؛ محمود باقری گفت: برای بررسی وضعیت اسکان مسافران در استان از مراکز اسکان آموزش و پرورش، ستادهای اسکان و هتل ها در شهرستان های چرام، دهدشت گچساران بازدیدهایی انجام شده است.
 
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: در خصوص اسکان مسافران نوروزی در بارش ها هیچ مشکلی در استان وجود ندارد و از چند روز قبل برنامه ریزی لازم برای اسکان اضطراری را انجام داده بودیم و اکنون مشکلی وجود ندارد.
 
وی با بیان اینکه همه ادارات استان در خصوص اسکان مسافران همکاری خیلی خوبی داشته اند، اضافه کرد: مردم در برخی از شهرستان های استان به کمک آمده اند و خانه هایشان را بدون هیچ چشم داشتی به روی مسافران باز کرده اند.
 
باقری با اشاره به اینکه تاکنون گزارشی مبنی بر اینکه مسافری در راه مانده و یا مشکل اسکان داشته باشد، وجود نداشته، عنوان کرد: در بازدید از مراکز اسکان در شهرستان های مختلف از نزدیک با مسافران صحبت هایی داشتیم که هیچ کدام ابراز نارضایتی نمی کردند و از وضعیت اسکان رضایت داشتند.
 
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون 384 هزار نفر در استان اسکان داده شده که 422 هزار نفر نیز از جاذبه های تاریخی، طبیعی و گردشگری استان بازدید داشته اند.

۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.