اخبار

تلاش برای برگزاری شایسته و فاخر جشنواره رضوی

تلاش برای برگزاری شایسته و فاخر جشنواره رضوی
مدیر اجرایی جشنواره سراسری رضوی در کهگیلویه و بویراحمد: برای برگزاری جشنواره‌ای فاخر و شایسته در تلاش هستیم.

محمدعلی پیرسبزی در نشست کمیته‌های برگزاری هفتمین جشنواره ملی رضوی اظهار کرد: جشنواره سراسری آیین‌های نمایشی رضوی برای هفتمین سال در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد بابیان اینکه تأثیر و عملکرد فعالیت‌های یک‌ساله کمیته‌ها برای اجرای جشنواره ملی رضوی در زمان برگزاری این جشنواره مشخص می‌شود، گفت: این جشنواره پیشانی عملکرد یک‌ساله کمیته‌های اجرایی جشنواره رضوی است و بنام اداره کل فرهنگ و ارشاد استان خواهد بود، که برای برگزاری جشنواره‌ای فاخر و شایسته در تلاش هستیم.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته کمیته‌ها تعامل خوبی در برگزاری این جشنواره داشته‌اند، افزود: مهم نیست که در چه جایگاهی قرار داریم، همه ما سربند ارزشمند خادم الرضا بر پیشانی خود داریم و باید برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر جشنواره رضوی تلاش کنیم.

مدیر اجرایی جشنواره سراسری رضوی در استان بابیان اینکه امسال اعضای اجرایی جشنواره رضوی فعالیت خود را با هماهنگی در کمیته‌ها آغاز کنند، عنوان کرد: آیتم‌هایی در هر انجمن مشخص‌شده که اعضای هر کمیته باید به نحو مطلوبی در آن فعالیت کند که کمیته پذیرایی و اسکان، کمیته مستندسازی و ستاد جشنواره آیتم‌های اصلی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان است.

پیرسبزی اظهار داشت: حتی اگر مسئول جابه‌جایی یک کاغذ در برگزاری جشنواره رضوی باشیم، حتماً خودمان این کار را انجام دهیم و منتظر فرد دیگری برای انجام فعالیت‌ها نباشیم.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد
۱۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۰۵

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.