اخبار

جشنواره ملی آئین های نمایشی رضوی در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود

جشنواره ملی آئین های نمایشی رضوی در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود
مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری هفتمین جشنواره ملی آئین های نمایشی رضوی در این استان خبر داد . امین درخشان گفت: همزمان با شانزدهمین جشنواره بین الملی امام رضا(ع) و بصورت همزمان با سراسر کشور هفتمین جشنواره ملی آئین های نمایشی رضوی پایان تیرماه امسال در یاسوج برگزار می شود.

مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در دهه پرفیض کرامت امسال بار دیگر این استان معطر به  عطر رضوی خواهد شد افزود: مقدمات برگزاری باشکوه جشنواره رضوی در استان با تشکیل جلسه اتاق فکر و مشخص شدن کمیته های برگزاری جشنواره انجام گرفت.

درخشان با اشاره به حضور گروه های منتخب این جشنواره از سراسر استان خاطرنشان کرد: گروه های منتخب ، بمدت 3 شب در شهر یاسوج به اجرای نمایش می پردازند که با توجه با سنوات گذشته ، مردم استقبال خوبی برای دیدن نمایش های جشنواره  رضوی دارند.

مدیر کمیته اطلاع رسانی جشنواره ملی آئین های  نمایشی رضوی گفت: روزهای پایانی تیرماه 97 این جشنواره به مدت 3 روز در شهر یاسوج برگزار می شود که اطلاعات تکمیلی روند برگزاری و اجرای نمایش ها اعلام می شود.  

روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد
۱۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۹:۰۰

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.