اخبار

برگزاری جشن های مردمی دهه امامت و ولایت در ۴۰۰ کانون فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد

برگزاری جشن های مردمی دهه امامت و ولایت در ۴۰۰ کانون فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد
مسئول دبیرخانه کانون ‌های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: جشن های مردمی دهه امامت و ولایت در ۴۰۰ کانون فرهنگی و هنری این استان برگزار می شود.

به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا (علیه السلام) در استان کهگیلویه و بویراحمد، حجت الاسلام رضا قاسمی، مسئول دبیرخانه کانون ‌های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد امروز به خبرنگاران، گفت: یکی از موضوعات مورد هدف دشمن تضعیف اعتقادات، باورها و تفکرات نوجوانان و جوانان و دور کردن آنها از شیعه و مذهب تشیع است.

 

وی با بیان اینکه نقطه و هدف اصلی دشمن جوانان و اعتقادات آنهاست، اظهار داشت: امروز دشمن سعی دارد تا از طریق انواع ابزارها و وسایل ارتباطی جمعی، شبکه‌ ها و فضاهای مجازی اهداف خود را عملی کند.

 

قاسمی، یادآور شد: دشمن قصد دارد تا با اجرای انواع برنامه ‌های هدفمند، ریشه اعتقادات را تضعیف و با ایجاد شبهه بین این نسل آنها را از شیعه و اعتقادات تشیع دور کند.

 

این مسئول فرهنگی و هنری کهگیلویه و بویراحمد در ادامه، با بیان اینکه دهه پربرکت امامت و ولایت از نهم شهریور ماه آغاز و تا 18 این ماه ادامه دارد، بر ضرورت بصیرت افزایی و تبیین فلسفه غدیر برای نسل جوان از طریق اجرای برنامه ‌های موثر در دهه ولایت تاکید کرد.

 

وی ضمن تاکید بر اینکه دهه ولایت فرصتی مناسب برای تبیین اهداف و آرمان ‌های بزرگ شیعه و ائمه اطهار (علیهم السلام) است، گفت: باید با اجرای برنامه‌ های منسجم و هدفمند در این ایام گامی موثر در راستای تحقق اهداف بلند شیعه برداشت.

 

قاسمی در ادامه، به برنامه های این دبیرخانه در ایم دهه امامت و ولایت اشاره و خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی و هنری با موضوع غدیر و ولایت و برگزاری دوره آموزشی مهدویت در دستور کار قرار دارد.

 

مسئول دبیرخانه کانون ‌های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این دهه فرصتی مناسب برای تبیین برخی از مسائل و موضوعات مورد نیاز است، ابراز داشت: برنامه ‌های متناسب با این دهه تدارک دیده و اجرا می شوند.

 

وی برگزاری نشست های هم اندیشی کانون های فرهنگی و هنری در زمینه آشنایی با فرقه های نوظهور و نقش امامت و ولات در نجات جامعه اسلامی را از دیگر برنامه های این دهه عنوان کرد.

 

قاسمی، گفت: برگزاری جشن های مردمی دهه امامت و ولایت در 400 کانون فرهنگی و هنری و سخنرانی ائمه جمعه و جماعات پیرامون سیره امام علی (علیه السلام) شامل ساده زیستی، کمک به مستمندان، قضاوت و ..... از دیگر برنامه هاست.

واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا (علیه السلام) در استان کهگیلویه و بویراحمد
۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۱۳:۳۸

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.