اخبار

برگزاری دوره آموزشی «نقش نماز در زندگی» ویژه زوج‌های جوان در کهگیلویه و بویراحمد

برگزاری دوره آموزشی «نقش نماز در زندگی» ویژه زوج‌های جوان در کهگیلویه و بویراحمد
رئیس ستاد اقامه نماز کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری دوره آموزشی «نقش نماز در زندگی» ویژه زوج‌های جوان با همکاری کیمته امداد امام خمینی (ره) در استان خبر داد.

به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا (علیه السلام) در استان کهگیلویه و بویراحمد، سید الیاس چراغ‌ زاده گفت: ستاد اقامه نماز در نظر دارد امسال نیز مانند سال‌های گذشته برنامه‌های مطلوبی در حوزه نماز در استان برگزار کند.

رئیس ستاد اقامه نماز کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اقدامات انجام گرفته در این حوزه در سال گذشته، افزود: یکی از اقدامات انجام شده در حوزه نماز احیا و اقامه نماز در ادارات بود که این کار با برررسی و نظارت‌هایی که صورت گرفت به خوبی انجام شد.

وی اجرای طرح مبین، طرح نیک و دیگر دوره‌های آموزشی را از دیگر اقدامات انجام شده در راستای توسعه فرهنگ نماز در جامعه و میان اقشار مختلف مردم عنوان کرد و بیان داشت: مسابقه نمازخوانی از دیگر برنامه‌های اجرا شده در سال گذشته بود.

این مسئول از ادامه و توسعه این فعالیت‌ها در سال جاری خبر داد و گفت: در تلاش هستیم تا برنامه‌های سال جدید را خلاقانه، مبتکرانه و نوآور برگزار کنیم.

چراغ‌زاده بر توجه، به‌کارگیری و استفاده از ظرفیت‌های بومی برای اجرای برنامه‌های خلاق و متنوع تاکید کرد و افزود: دستگاه‌هایی که طرح‌های نو ارائه دهند مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

رئیس ستاد اقامه نماز کهگیلویه و بویراحمد برگزاری نشست‌های آموزشی ویژه دانش‌آموزان، دانشجویان، مدیران دستگاه‌ها و امامان جماعت مدارس را از برنامه‌های مهم در سال جاری عنوان کرد و یادآور شد: برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه زوج‌های جوان از جمله برنامه‌های مورد توجه در سال ۹۶ است.

وی با بیان اینکه این برنامه‌ مهم با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) طی ۱۶ دوره برای زوج‌های جوان برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: این دوره‌های آموزشی با محوریت نماز و با موضوع «نقش نماز در زندگی» برای این قشر برگزار خواهد شد.

این مسئول با اشاره به بروز و توسعه آسیب‌های اجتماعی در جامعه کنونی، گفت: نماز یکی از ابزارهای مورد توجه برای پیشگیری، کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه است.

چراغ‌زاده بر توسعه و تلاش برای نهادینه کردن فرهنگ نماز و نمازخوانی در جامعه توسط همه مسوولان و متولیان امر تاکید کرد و گفت: فعالان و دستگاه‌های برتر در حوزه نماز شناسایی و مانند سال گذشته در همایش اجلاسیه استانی نماز از آنها تجلیل خواهد شد.

واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا (علیه السلام) در استان کهگیلویه و بویراحمد
۲۳ فروردین ۱۳۹۶ ۰۸:۴۸

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.