اخبار

برگزاری یادواره شهدای بویراحمد

برگزاری یادواره شهدای بویراحمد
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بویراحمد با تشریح برنامه‌های روز شهید در این شهرستان گفت: یادواره شهدای بویراحمد برگزار می‌شود.

به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا (علیه السلام) در استان کهگیلویه و بویراحمد، سید محمد ذاکریان‌زاده ظهر امروز در جلسه معتمدین ایثارگران شهرستان با اشاره بزرگداشت روز شهدا اظهار کرد: طی چند سال گذشته 22 اسفند در تقویم رسمی جمهوری اسلامی به نام روز شهید نامگذاری شده است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بویراحمد با اشاره به اینکه در روز بزرگداشت شهدا برنامه‌های متعددی در سطح شهرستان اجرا می‌شود، گفت: غبارروبی گلزار مطهر شهدا با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، دیدار با خانواده شهدا و همایش پیاده‌روی در مرکز استان از اهم برنامه‌های روز شهید در بویراحمد است.

این مسئول در ادامه با بیان اینکه برگزاری یادواره شهدای اسفندماه از دیگر برنامه‌های اجرایی روز شهید در شهرستان است، گفت: سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه از دیگر برنامه‌‌های روز شهید در مرکز استان است.

وی تصریح کرد: همایش پیاده‌روی خانواده با همکاری منابع طبیعی به مناسبت روز منابع طبیعی برگزار می‌شود که در این روز به یاد هزار و 800 شهید 1800 نهال غرس می‌شود.

ذاکریان‌زاده در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه سهمیه تسهیلات مسکن ایثارگران در سال 95 ارائه نشد، گفت: در سال گذشته سهمیه شهرستان 400 نفر بود که به دلیل کمبود اعتبارات و عدم همکاری بانک‌ها 100 سهمیه آن بلاتکلیف مانده‌اند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بویراحمد به عمده فعالیت‌های فرهنگی بنیاد در سال گذشته اشاره کرد و گفت: برگزاری یادواره شهدا با همکاری ناحیه مقاومت شهرستان و دهیاری‌ها از برنامه‌های مهم فرهنگی در این حوزه بوده که در سال گذشته 60 یادواره برگزار کردیم.

این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود تعداد دانشجویان تحت پوشش بنیاد شهید شهرستان را دو هزار و 800 دانشجو عنوان کرد و گفت: در هر ترم هشت میلیارد در قالب شهریه دانشجویی پرداخت می‌شود.

ذاکریان‌زاده با بیان اینکه در حوزه آموزش عمومی هفت مدرسه شاهد داریم که برنامه‌های متنوعی در راستای تقویت جامعه هدف صورت می‌گیرد، گفت: در حوزه تعاون خدمات خوبی به جامعه ایثارگران ارائه می‌کنیم و همواره برای رفع مشکلات آن‌ها تلاش می‌کنیم.

واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا (علیه السلام) در استان کهگیلویه و بویراحمد
۹ اسفند ۱۳۹۵ ۱۵:۴۴

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.