اخبار

فعالیت 250 موسسه آمریکایی در زمینه برنامه‌ ریزی جنگ نرم و غلبه بر ایران/لزوم توجه به ارزش‌ های اسلامی و حمایت از ولایت فقیه

فعالیت 250 موسسه آمریکایی در زمینه برنامه‌ ریزی جنگ نرم و غلبه بر ایران/لزوم توجه به ارزش‌ های اسلامی و حمایت از ولایت فقیه
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه حدود 250 موسسه در آمریکا تنها مخصوص برنامه‌ ریزی جنگ نرم و غلبه بر ایران هستند، بر توجه به ارزش‌ های اسلامی و حمایت از ولایت فقیه تاکید کرد.

به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا (علیه السلام) در استان کهگیلویه و بویراحمد، شیرعلی خرامین امروز در کارگاه عفاف و حجاب بسیج اساتید کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: تخریب خانواده و جوانان هدف اصلی دنیای غرب و دشمنان اسلام از ترویج بی‌حجابی است.

روانشناس و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، شهادت و انتظار را دوبال پرواز مسلمانان بیان کرد و افزود: دشمنان خودشان اقرار کرده‌اند که تا این دو بال از مسلمانان گرفته نشود نمی‌توان بر آنها چیره شد.

وی رهبری فرزانه، قدرتمند و هوشیار را از دیگر عوامل مهم در مقابله با دشمن عنوان کرد و بیان داشت: جمهوری اسلامی با اقتداری که دارد تبدیل به یک الگو برای دیگر نهضت‌های آزادی‌خواه شده است.

مدرس کارگاه عفاف و حجاب در یاسوج با بیان اینکه دشمن طی این 37 سال تمامی ابزارها و عوامل رابرای انحراف و تخریب ما به کار گرفته است، افزود: دشمن تاکنون نتوانسته از طریق جنگ سخت و نیمه‌سخت بر ما مسلط شود.

خرامین، جنگ نرم و تهاجم فرهنگی را از دیگر ابزار و نقشه‌های دشمن برای غلبه و سلطه بر کشور و جوانان ما بیان کرد و یادآور شد: دشمن به این نتیجه رسیده است که تنها راه مبارزه و تخریب یک ملت گرفتن ارزش‌ها و باورهای آن ملت است و از همین طریق اقدام کرده است.

بسیجی، روانشناس و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه حدود 250 موسسه در آمریکا تنها مخصوص برنامه‌ ریزی جنگ نرم و غلبه بر ایران هستند، گفت: بنیادی با 490 متخصص در این کشور وجود دارد که با جدیت بر روی موضوعات جامعه‌ شناختی، روانشناسی و سیاسی در ایران کار می‌ کنند.

وی با اشاره به تعداد شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی‌زبان، گفت: در حال حاضر 215 شبکه فارسی زبان در حال فعالیت هستند که حدود 150 شبکه از آنها فیلم‌های خانوادگی برای بیرون کشیدن زن از خانه، ترویج فساد و فحشا، توسعه خیانت به همسر و خانواده را آموزش می‌دهد.

خرامین، نوجوانان و جوانان را قشر آسیب‌پذیر جامعه عنوان کرد و بیان داشت: بزرگترین آسیبی که در حال حاضر جوانان ما را تهدید می کند اعتیاد، طلاق و ترویج بی‌اعتمادی میان زوجین و جوانان است.

این مسئول با تاکید بر توجه به ارزش‌های اسلامی و حمایت از ولایت فقیه، گفت: بسیجیان امروز افسران جنگ نرم بوده و باید پشت سر مقام معظم رهبری با حرکتی انقلابی از ارزش‌ها، اعتقادات و آرمان‌های اسلامی و ایرانی دفاع کنند.

خرامین، رواج بدحجابی و بی‌حجابی را نقشه‌های سیاسی دشمن بیان کرد و یادآور شد: مسوولان، هنرپیشه‌ها، هنرمندان، بازیگران، حوزه‌های علمیه، آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها و رسانه‌ها می‌توانند در توسعه اهداف انقلاب و مقابله با جنگ نرم گام‌های موثری بردارند.

واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا (علیه السلام) در استان کهگیلویه و بویراحمد
۱۸ دی ۱۳۹۵ ۱۴:۳۶

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.