اخبار

فعالیت 90 درصدی رسانه‌ های غرب با هدف ترویج تفکر ضد اسلامی

فعالیت 90 درصدی رسانه‌ های غرب با هدف ترویج تفکر ضد اسلامی
مسئول سازمان بسیج اساتید کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه 90 درصد رسانه‌های غرب با تفکر ضد اسلامی فعالیت و تبلیغات می‌ کنند، تصریح کرد: ما نیز باید دست به کار شده و با همین داشته‌ های کم، با برنامه‌ ریزی مطلوب مقابل دشمن بایستیم.

به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا (علیه السلام) در استان کهگیلویه و بویراحمد، امروز نشست و کارگاه هم‌اندیشی عفاف و حجاب به همت بسیج اساتید کهگیلویه و بویراحمد و با همکاری دیگر اقشار بسیج در یاسوج برگزار شد.

نورمحمد علی‌ پور در ابتدای آغاز این کارگاه، اظهار داشت: خانواده همواره مورد هجوم دشمنان بوده و هدف اصلی برای ضربه زدن و رسیدن دشمن به نقشه‌هایش بوده است.

مسئول سازمان بسیج اساتید کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به دنیای مجازی امروز، افزود: دشمن در این حوزه وارد شده و تلاش‌های زیادی برای انحراف زنان، دختران و جوانان ما اجرا می‌کند.

وی با اشاره به وجود و گسترش شبهات مختلف در حوزه‌های مختلف به خصوص حجاب توسط دشمن، یادآور شد: مثلا یکی از شبهاتی که دشمن ایجاد کرده این است که می‌گویند: «حجاب در قرآن تنها برای زنان و دختران پیامبر (ص) آمده است و همه زنان را شامل نمی‌شود».

این مسئول با تاکید بر تبیین بیانات اسلام و قرآن در موضوعات مختلف به خصوص حجاب برای مردم توسط متخصصین امر، گفت: باید جواب‌های مناسب برای این شبهات پیدا کرده و بتوان مخاطب را قانع کرد.

علی‌پور، سخنان رابرت مرداک، مدیر شبکه‌های فارسی زبان غربی علیه نظام جمهوری اسلامی در جنگ نرم را از دیگر موارد مورد توجه عنوان کرد و بیان داشت: این فرد خودش اقرار کرده «برای نابودی ایران باید در خصوص خانواده هزینه کرد و من قصد دارم تا موضوع مادر را در دستور کار خود قرار دهم زیرا اگر مادر را به لجن بکشیم همه جامعه به لجن کشیده می‌شود».

مسئول سازمان بسیج اساتید کهگیلویه و بویراحمد زنان و مادران را راس، پایه و اساس خانواده و جامعه دانست و خاطرنشان کرد: اگر زن خانواده به انحراف کشیده شود، همه جامعه منحرف و نابود خواهد شد.

علی‌پور ترویج بی‌حجابی را نمونه بارزی از جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن در کشور ما عنوان کرد و بیان داشت: دشمن در این جنگ قصد دارد عفاف و حجاب بانوان ما را هدف قرار دهد.

وی با بیان اینکه 90 درصد رسانه‌های غرب با تفکر ضد اسلامی فعالیت و تبلیغات می‌کنند، تصریح کرد: ما نیز باید دست به کار شده و با همین داشته‌های کم، با برنامه‌ریزی مطلوب مقابل دشمن بایستیم.

این مسئول، مقابله با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن را نیازمند کار و تلاش شبانه‌روزی، انقلابی و جهادی دانست و افزود: وقتی در جنگ هشت ساله مقابل دشمن ایستادیم و پیروز شدیم، امروز نیز می‌توانیم با تکیه بر نیروی ایمان و اطاعت از ولایت فقیه از ارزش‌ها، باورها و آرمان‌ها‌یمان دفاع کرده و نقشه‌های دشمن را خنثی کنیم.

علی‌پور حجاب و حرمت زن را بر اساس گفته‌های شهید مطهری، حق‌الله بیان کرد و گفت: زن موجود شریفی است که حجاب و عصمت او به عنوان ادب در مقابل پروردگار و حق خداوند است.

واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا (علیه السلام) در استان کهگیلویه و بویراحمد
۱۶ دی ۱۳۹۵ ۱۴:۲۷

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.