اخبار

آمادگی کامل گچساران جهت برگزاری کنگره ملی بی بی حکیمه (س)

آمادگی کامل گچساران جهت برگزاری کنگره ملی بی بی حکیمه (س)
فرماندار گچساران از آمادگی کامل جهت برگزاری مطلوب کنگره ملی بی بی حکیمه (س) در این شهرستان خبر داد.

به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد، عبدالرحیم رحیمی امشب در نشست برنامه‌ ریزی، بررسی و مرتفع نمودن مشکلات اجرایی کنگره ملی بی‌ بی حکیمه(س) که با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، مدیر کل اوقاف و امور خیریه در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، گفت: همه ما مسئولان باید خود را به عنوان خادمان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) دانسته و خارج از وظایف تعریف شده اداری، تلاش مضاعفی در راستای برگزاری باشکوه کنگره ملی بی‌ بی حکیمه(س) داشته باشیم.

وی با بیان این‌ که میهمانان این کنگره در سه گروه تقسیم‌ بندی شده‌ اند، افزود: میهمانان خارج از استان و کشوری، میهمانان استانی و اعضای شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه زائران حرم میهمانان حرم بی‌ بی حکیمه(س) خواهند بود که تلاش مضاعف تمامی کارگروه‌ های تشکیل شده باید در راستای برگزاری مطلوب کنگره و رفاه میهمانان باشد.

فرماندار گچساران از حضور نخبگان علمی و دانشگاهی کشور، مقامات عالی‌رتبه کشوری از جمله وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این شهرستان خبر داد و گفت: امیدواریم که این کنگره زمینه تبدیل بارگاه نورانی دختر امام موسی کاظم(ع) به یکی از قطب‌ های فرهنگی کشور را فراهم کند.

رحیمی با اشاره به برگزاری 30 نشست هماهنگی در تهران، یاسوج و گچساران در خصوص برگزاری کنگره بی‌ بی حکیمه(س) اظهار داشت: عملکرد مسئولان در خصوص برنامه‌ ریزی و هماهنگی برای برگزاری این کنگره مطلوب بوده است.

وی از برگزاری آئین استقبال از میهمانان ویژه این همایش در روز افتتاحیه در دوگنبدان و روز پنج‌ شنبه در حرم مطهر‌س) خبر داد و بیان کرد: گروه تشریفات این کنگره آمادگی کاملی در راستای استقبال و پذیرایی از مهمانان ویژه را در دو روز برگزاری کنگره دارند.

فرماندار گچساران ادامه داد: آیین، افتتاح همایش ملی کنگره بی‌ بی حکیمه (س) صبح چهارشنبه هفتم آبان‌ ماه با پیام آیت‌ الله نوری همدانی در سالن آزادی شرکت بهره‌ برداری نفت و گاز گچساران آغاز و قرائت مقالات برتر عصر فردا هفتم آبان در دانشگاه آزاد اسلامی گچساران انجام می‌ شود.

رحیمی خاطرنشان کرد: این همایش در روز پنجشنبه هشتم آبان در حرم بی‌ بی حکیمه‌(س) با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر مدعوین کشوری و لشکری در جوار حریم امامزاده بی‌ بی حکیمه‌(س) با شکوه خاصی برگزار خواهد شد.

وی گفت: پخش مستقیم این رویداد فرهنگی در شبکه‌ های استانی دنا و سراسری شما و سیما همچنین شبکه قرآن و حضور خبرنگاران پرشمار کشوری برای پوشش خبری این آیین به به معرفی هر چه بیشتر حرم بی‌ بی‌ حکیمه (س) کمک خواهد کرد.

واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد
۷ آبان ۱۳۹۳ ۲۰:۱۲

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.