اخبار

آمادگی سازمان اوقاف کشور جهت برگزاری مطلوب کنگره ملی بی بی حکیمه (س)

آمادگی سازمان اوقاف کشور جهت برگزاری مطلوب کنگره ملی بی بی حکیمه (س)
قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه کشور آمادگی خود را برای برای برگزاری بهتر این کنگره ملی در استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام می‌ کند.

به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد، عبدالرضا عابد ظهر امروز در جلسه هماهنگی کنگره ملی حضرت بی ‌بی حکیمه(س) گفت: کنگره ملی حضرت بی‌بی حکیمه(س) مصادف است با ماه محرم و عزدارای امام حسین(ع)  و چون با این مناسبت مهم تقارن دارد یک کنگره جهانی است.

عابد افزود: همه کسانی که در برگزاری این کنگره مشارکت دارند باید تلاش کنند کار بدون نقص و ایرادی انجام شود چراکه این کنگره برای اولین بار در سطح کشور برگزار می ‌شود.

وی عنوان کرد: برگزاری مطلوب این کنگره که مصادف است با ایام محرم باعث جهانی شدن آن خواهد شد.

قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: دشمن به دنبال تخریب جایگاه و چهره پرارزش اهل بیت(ع) است و حضور آنان به بهانه مختلف در کشورهای همسایه نیز گواه همین موضوع است، پس باید بیش از گذشته به زندگی و جایگاه اهل بیت(ع) توجه شود تا دشمن در این زمینه مثل تمام حیله‌ ها و حربه‌ هایی که برای کمرنگ کردن جایگاه اهل بیت(ع) در بین مردم داشت ناامید و مٱیوس شود.

عابد گفت: برگزاری کنگره ملی حضرت بی ‌بی حکیمه خاتون(س) رویداد مبارکی است که نه تنها مختص استان کهگیلویه و بویراحمد بلکه مختص به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: سازمان اوقاف و امور خیریه کشور آمادگی خود را برای برای برگزاری بهتر این کنگره ملی در استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام می‌ کند.


واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد
۳۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۰۴

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.