اخبار

60 درصد مقالات کنگره ملی بی بی حکیمه (س) از خارج استان ارسال شد

60 درصد مقالات کنگره ملی بی بی حکیمه (س) از خارج استان ارسال شد
معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که 139 مقاله به دبیرخانه کنگره ارسال شد، افزود: 60 درصد مقالات ارسالی از سراسر کشور و 40 درصد استانی بودند.

به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد، کرم‌ الله محمدپور ظهر امروز در نشست برگزاری کنگره ملی بی‌ بی حکیمه (س) که با حضور مسئولان سازمان اوقاف برگزار شد، گفت: از زمان شروع برنامه تا کنون 10 جلسه با مسئولان کشوری و 20 جلسه با مسئولان استانی برگزار کردیم.

محمدپور با تاکید بر اینکه در این جلسات بیش ‌از 300 مصوبه تصویب شد، گفت: تمام تلاش خود برا برای برگزاری هرچه باشکوه کنگره به کار بستیم.

وی تعداد مقالات ارسالی به دبیرخانه را 139 مقاله عنوان کرد و گفت: از این تعداد مقاله 53 مقاله به مرحله کشوری راه یافتند و از این تعداد با داوری داوران برجسته کشوری 30 مقاله در کنگره در بخش ارائه مقالات و پوستر هستند.

این مسئول فرهنگی با بیان این که 40 درصد از مقالات از خارج استان بوده و 60 درصد دیگر در استان بود، گفت: هماهنگی‌ های لازم با 30 برگزیده مقالات ارائه شده در کنگره صورت گرفته اسیت.برنامه‌روز 8 آبان با تمامی اقدامت لازم صورت گرفته و چینش برنامه‌ها از حضور مهمانان ویژه تا برنامه اختتامیه آماده و بر اساس برنامه زمان‌ بندی شنبه در محل فرمانداری گچساران نیز اعلام می‌شود.

معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: برقراری ارتباط زنده تلویزیونی و رادیویی از دیگر اقدامات اجرایی کنگره است که صدا و سیمای استانی هماهنگی لازم در این خصوص را دارد./و

واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد
۳۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۷

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.