اخبار

نشست هماهنگی اعضای ستاد کنگره ملی بی بی حکیمه(س) برگزار شد

نشست هماهنگی اعضای ستاد کنگره ملی بی بی حکیمه(س) برگزار شد
نشست هماهنگی برنامه های کنگره ملی بی بی حکیمه (س) با حضور اعضای ستاد در استاندار استان کهگیلویه و بوییراحمد برگزار شد.

به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد، نشست ستاد هماهنگی کنگره ملی بی بی حکیمه (س) با حضور استاندار کهگیلیویه و بویراحمد، معاون سیاسی و امنیتی، مدیر کل فرهنگی و اجتماعی استانداری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان، معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد و دبیر علمی کنگره ملی بی بی حکیمه در سالن شماره 2 استانداری برگزار شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این نشست بر برگزاری و برنامه ریزی دقیق دستگاه ها و همچنین هماهنگی بیشتر در این زمینه تاکید کرد.

دکتر سیدموسی خادمی، تعیین تعداد مدعوین، ارسال کارت دعوت و همچنین تعین حضور یا عدم حضور میهمانان را مهم دانست و افزود: فعالیت گروه تشریفات در روزهای برگزاری کنگره بسیار مهم است و باید این امر به صورت جدی مدنظر باشد.

وی دعوت از استانداران سابق، استانداران استان های همجوار و مسئولان سیاسی کشور را از وظایف خود به عنوان رئیس کنگره دانست و عنوان کرد: دعوت از نمایندگان محترم ولی فقیه و همچنین امامان جمعه و جماعات استان های جنوبی را نیز نماینده محترم ولی در استان بر عهده گرفته است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز در این نشست اظلاع رسانی در زمینه این کنگره را مهم دانست و افزود: امسال از طرف اوقاف و امور خیریه کشور قرار بود که 3 کنگره در سطح ملی برگزار شود ولی یکی از کنگره ها برگزار نشد.

امین کمالوندی یکی از این کنگره ها را کنگره ملی بی بی حکیمه (س) در استان کهگیلویه و بویراحمد دانست و خاطرنشان کرد: الحمدلله استان ما ظرفیت برگزاری این کنگره ملی را دارد همچنان که الان شاهد پای کار بودن مسئولان از جمله مسئول ارشد اجرایی استان هستیم.

وی از ارسال دعوت نامه به تمام مسئولان سیاسی و امنیتی، فرمانداران، ائمه جمعه و جماعات، نمایندگان محترم ولی فقیه، مدیران کل ارشاد، مدیران کل اوقاف و دیگر مسئولان جنوب کشور خبر داد و گفت: فرماندار سخت کوش گچساران نیز با برگزاری خوب جشنواره منظقه ای تئاتر توانسته لیاقت خود و مجموعه همکاران را در زمینه برگزاری مطلوب کنگره ها و جشنواره ها به اثبات برساند.

در این نشست هر یک از اعضای شرکت کننده به ارائه دیدگاه های خود در زمینه برگزاری باشکوه و نظم و انسجام در برگزاری کنگره ملی بی بی حکیمه (س) پرداختند./و

واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد
۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۲

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.