اخبار

مهلت ارسال مقالات به دبیرخانه کنگره ملی بی بی حکیمه (س) تمدید شد

مهلت ارسال مقالات به دبیرخانه کنگره ملی بی بی حکیمه (س) تمدید شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: طبق تصمیم دبیرخانه علمی کنگره ملی بی بی حکیمه(س) مهلت ارسال مقالات تا هفتم شهریور ماه امسال تمدید شد.

به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد، امین کمالوندی گفت: برگزاری کنگره ملی بی ‌بی حکیمه خاتون(س) با پیگیری‌ های مکرر و متعدد در آبان ماه سال گذشته کلید خورد که مصوب شد کهگیلویه و بویر احمد میزبان برگزاری این کنگره شود.
کمالوندی با بیان این که چندروز بیشتر به ارسال مقالات این کنگره باقی نمانده است، افزود: طبق آمار تاکنون 42 مقاله به دبیرخانه کنگره ملی در گچساران و 11 مقاله به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در مرکز استان ارائه و جمع‌ آوری شده است.
وی با بیان این که 19 مقاله از مقالات ارسالی از سایر استان‌ های کشور و مابقی از کهگیلویه و بویراحمد بوده است، ادامه داد: جهت تامین جوایز رتبه‌ های برتر مقالات و داوری اختصاصی آنها اعتباری قریب به 650 میلیون ریال تخصیص داده شده است.
این مسئول فرهنگی و هنری خاطرنشان کرد: طبق برنامه ‌ریزی‌‎ های انجام شده از سوی دبیر کنگره ملی، زمان داوری این مقالات مدت 48 ساعت پیش ‌بینی شده که کارشناسان مختلفی در این مدت زمان، به داوری مقالات مرتبط با رشته تخصصی خودشان خواهند پرداخت.
کمالوندی با اشاره به فرارسیدن مرحله اجرایی و عملیاتی کنگره، اظهار داشت: تقریبا قریب به 50 میهمان ویژه داخلی و خارجی داریم که باید شرایط اسکان و ایاب‌ و‌ ذهاب در ور شأن آنان نیز تهیه شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره در گچساران خبر داد و اذعان داشت: با توجه به تصمیم دبیرخانه علمی این کنگره ملی، مهلت ارسال مقالات به کنگره ملی بی بی حکیمه (سلام الله علیها) تا هفتم شهریور اه تمدید شد.
نخستین کنگره ملی بی بی حکیمه (سلام الله علیها) به عنوان حرم چهارم اهل بیت در فاصله روزهای 16 و 17 مهرماه امسال در شهرستان گچساران برگزار می شود./و

واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد
۳۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۰

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.