اخبار

حضور مردم بخش کبگیان در آیین استقبال نمادین از کاروان امام رضا(ع)

حضور مردم بخش کبگیان در آیین استقبال نمادین از کاروان امام رضا(ع)
امام جمعه بخش کبگیان گفت: مردم مومن و ولایت مدار بخش کبگیان از سر اخلاص و عشق و ارادت در آیین استقبال نمادین از کاروان امام رضا(ع) شرکت می کنند.

به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد،مردم مناطق مختلف شهرستان بویراحمد با شور و اشتیاق از کاروان رضوی در دیار قدمگاه امام رضا(علیه السلام) و در جوار حرم بی بی خاتونین(سلام الله علیها) استقبال می کنند.

حجت الاسلام علی وحدانی فر، امام جمعه بخش کبگیان  گفت: حضور امام رضا (علیه السلام ) در ایران موجب شد تعدادی از امامزاده ها و گروه های فراوانی از سادات راهی ایران شوند .

وحدانی فر افزود: حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) خواهر امام رضا (علیه السلام) هم از این جمله بود که به ایران مهاجرت کردند و به شوق دیدار برادر، امام و سرپرست خویش رنج سفر از مدینه تا مرو را با خود همراه کردند .

وی بزرگترین و موثرترین برکات این سفر، را عبور و توقف کاروان امام در شهر مارگون و وجود آستان مقدس بی بی حکیمه خاتون (سلام الله علیها) در شهرستان گچساران و امام زادگان بی بی خاتونین (س) در شهر مارگون عنوان کرد.

امام جمعه بخش کبگیان احیای جاده ولایت را پتانسیل مهمی در شناخت و معرفی شهر مارگون و شهرستان بویراحمد دانست و گفت: مردم مومن و ولایت مدار بخش کبگیان از سر اخلاص، عشق و ارادت در مراسم معنوی آیین استقبال نمادین ا کاروان امام رضا(ع) شرکت می کنند./و

واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد
۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.