اخبار

کنگره ملی بی ‌بی حکیمه(س)نیازمند توجه مسئولان کشوری است

کنگره ملی بی ‌بی حکیمه(س)نیازمند توجه مسئولان کشوری است
مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری امام رضا (ع)، کنگره بی ‌بی حکیمه(س) را کنگره ملی و کشوری عنوان کرد و افزود: باید به این کنگره نگاه فرا استانی داشت و در کل کشور به آن پرداخته شود.

به گزارش واحد خبر و  اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد، سیدجواد جعفری، استان کهگیلویه و بویراحمد را یکی از مهم ‌ترین استان‌ های مسیر هجرت امامزادگان عنوان و اظهار داشت: برگزاری کنگره ملی بی ‌بی حکیمه(س) در شناسانیدن هر چه بیشتر و بهتر این مسیر بسیار اثرگذار است.

وی، الهام‌ گیری از فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر محوریت قرار دادن بقاع متبرکه و امامزادگان را اصل مهم در برگزاری این کنگره عنوان کرد و افزود: امامزادگان قطب ‌های فرهنگی جامعه هستند که باید در برگزاری برنامه‌ های مختلف محور باشند.

جعفری گفت: برای برگزاری مطلوب کنگره ملی بی‌بی حکیمه(س) باید شاخص‌ های کمی و کیفی در حوزه‌ های مختلف فرهنگی، اجتماعی و گردشگری مورد توجه قرار گیرد.

مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری امام رضا (ع) کنگره بی ‌بی حکیمه(س) را کنگره ملی و کشوری عنوان و تأکید کرد: باید به این کنگره نگاه فرا استانی داشت و در کل کشور به آن پرداخته شود.

جعفری با اعلام آمادگی بنیاد فرهنگی هنری امام رضا (ع) برای برگزاری هر چه مطلوب ‌تر کنگره، تصریح کرد: این بنیاد نگاه و توجه ویژ‌ه ‌ای برای برگزاری مطلوب این کنگره دارد.

وی نقش رسانه‌ ها و مردم را در هر چه بهتر برگزاری این کنگره مهم و مؤثر عنوان و جلب مشارکت همه نهادهای فرهنگی و اجتماعی و مردمی را خواستار شد.

واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد
۲۷ دی ۱۳۹۲ ۱۱:۵۷

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.