اخبار

امامزاده بی بی حکیمه(س) سرمایه معنوی برای جنوب کشور است

امامزاده بی بی حکیمه(س) سرمایه معنوی برای جنوب کشور است
مدیرعامل بنیاد بین المللی فارابی با اشاره به باور مردم به اهل بیت عصمت و طهارت و انتساب امام زاده بی بی حکیمه (ع) به این خاندان گفت: این بانوی بزرگوار سرمایه معنوی برای جنوب کشور است.

به گزارش واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد، سید جواد جعفری در آیین بازدید از حرم امامزاده بی بی حکیمه (س) افزود: حرم این بانوی بزرگوار سالانه پذیرای زائران زیادی از سراسر کشور بوده که این امر نشان دهنده عشق و ارادت مردم نسبت به خاندان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) است.

وی بیان کرد: برگزاری کنگره ملی بی بی حکیمه (س)فرصت مناسبی برای معرفی ابعاد شخصیتی خواهر بزرگوار امام رضا (ع) و رونق گردشگری در این منطقه است.

جعفری به تلاش بنیادین برای ترویج فرهنگ رضوی در سراسر کشور اشاره و اظهار کرد:برگزاری کنگره ملی بی بی حکیمه (س) دراین راستا انجام و در دهه کرامت سال آینده موجب ارائه مقالات علمی و تدوین آن در قالب کتابی خواهد شد.

وی عنوان کرد: برگزاری نشست های هماهنگی کنگره ملی بی بی حکیمه(س) موجب توسعه امکانات در کنار این حرم و رفاه بیشتر زائران خواهد شد.

مدیرعامل بنیاد بین المللی فارابی برای شرکت در نشست هماهنگی کنگره امامزاده بی بی حکیمه (س) به شهرستان گچساران سفر کرده است.

واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد
۲۳ دی ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.