اخبار

دهه کرامت تجلی عشق خواهر به برادر است

دهه کرامت تجلی عشق خواهر به برادر است
نماینده شهرستان های بویراحمد ودنا در مجلس شواری اسلامی با اشاره به گرامی داشت دهه کرامت ابراز داشت: دهه کرامت تجلی عشق خواهر به برادر است.

به گزارش واحد خبر و  اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد، نماینده شهرستان های بویراحمد ودنا در مجلس شواری اسلامی با اشاره به گرامی داشت دهه کرامت ابراز داشت: دهه کرامت تجلی عشق خواهر به برادر است.

 غلامحمد زارعی گفت:وجود مرقد مطهر حضر ت معصومه(س)در قم ان را به قطعه ای از بهشت تبدیل کرده و آثار معنوی را برای مردم کشور داشته است.

نماینده دو شهرستان استان کهگیلویه وبویراحمد در مجلس شواری اسلامی به وجود مرقد امام رضا (ع)در ایران اشاره کرد و افزود:وجود مبارک این امام بزرگوار در کشور اسلامی ایران کانون تشیع را پرنگ تر و قوی تر کرده است.

زارعی مردم را اراتمندواقعی امامان در ایران عنوان کرد واظهار داشت:ارادت مردم به ائمه اطهار به خصوص امام رضا(ع) قبلی و یک عشق خدایی است.

وی اجرایی این برنامه ها را موثر دانست و یاداورشد:تنوع هنر هنرمندان و نوع اثر بخشی انها می تواند بسیار تاثیر غنی  از لحاظ رشد فرهنگی داشته باشد.

زارعی ادامه داد:نظام جمهوری اسلامی به عنوان یک نظام دینی، آنچه که تقویت می شود دین مداری است واجرای برنامه ای دینی در جامعه یک ضرورت است.


واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد
۲۳ شهریور ۱۳۹۲ ۲۱:۳۳

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.