اخبار

بنیاد بین المللی امام رضا(ع)جایگزین جشنواره بین المللی امام رضا می شود

بنیاد بین المللی امام رضا(ع)جایگزین جشنواره بین المللی امام رضا می شود
رئیس شورای سیاست گذاری جشنواره بین الملی امام رضا (ع) گفت:با توجه به مصوبه دولت جشنواره رضوی از حالت جشنواره خارج و به بنیاد بین المللی امام رضا(ع) ارتقاء یافت.

به گزارش واحد خبر و  اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد، محمدمهدی فداکار ظهر امروز (1مهر) در آیین پایانی نخستین جشنواره ملی آیین ‌های نمایشی در فرهنگ رضوی که با حضور استاندار و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، گفت: بسیاری از ارزش ‌ها را می ‌توان در قالب هنر، ماندگار کرد و علاقه ‌ای که مردم ایران به امام رضا (ع) دارند با هنرهای گوناگون به سایر ملت‌ ها و نسل‌ ها منتقل شده است.

فداکار در ادامه افزود: یکی دیگر از برنامه ها برای شناخت امام رضا(ع) جشنواره شعر رضوی است که تاکنون به زبان فارسی، عربی و آذری برگزار می ‌شد و زبان کردی نیز از این پس به آن اضافه می شود.

وی بیان داشت: در راستای گسترش فعالیت ‌ها برای شناخت امام هشتم شیعیان، جشنواره بین ‌المللی امام رضا(ع) پس از 10 سال برگزاری به بنیاد امام رضا (ع) ارتقا می ‌یابد.

رئیس شورای سیاست گذاری جشنواره بین الملی امام رضا (ع) گفت:با توجه به مصوبه دولت جشنواره رضوی از حالت جشنواره خارج و به بنیاد بین المللی امام رضا(ع) ارتقاء می یابد و از سال های بعد تحت عنوان یک بنیاد بین المللی مستقل فعالیت می کند./و

واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد
۱ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.