اخبار

برنامه های چهارمین روز جشنواره نمایش های آیینی در فرهنگ رضوی اعلام شد

برنامه های چهارمین روز جشنواره نمایش های آیینی در فرهنگ رضوی اعلام شد
چهار نمایش و نقالی در چهارمین روز از جشنواره نمایش های آیینی در فرهنگ رضوی در یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد اجرا می شود.

به گزارش واحد خبر و  اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد، امین کمالوندی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی ضمن اعلام استقبال بی نظیر مردم این استان از اجرای نمایش های جشنواره، گفت:در چهارمین روز از نخستین جشنواره آیین های نمایشی در فرهنگ رضوی با چهار نمایش میهمان عاشقان ثامن الحج خواهیم بود.

کمالوندی با اعلام حضور 7 نمایش از 6 استان کشور در این جشنواره، خاطرنشان کرد:نمایش های"انتخاب زائر"از استان خراسان رضوی،"حاجی لک لک"از استان کردستان ساعت 19 و 21 امروز در میدان معلم و پارک ساحلی اجرا می شوند.

وی همچنین افزود: نمایش صحنه ای "سکوت، ملکوت، هپروت" کاری از استان اصفهان نیز در دو نوبت ساعت18 و 20 در محل پلاتوی استاد آبسالان پذیرای علاقمندان خواهد بود.

دبیر جشنواره ملی نمایش های آیینی در فرهنگ رضوی با بیان اینکه امروز آخرین روز اجرای نمایش ها خواهد بود، تصریح کرد: روز شنبه نیز آیین پایاني این جشنواره با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد و رئیس شورای سیاست گذاری جشنواره بین المللی امام رضا (ع) ساعت 9 صبح در محل سالن هنرنمای فرهنگ و ارشاد استان برگزار می شود.

کمالوندی گفت: نقالی حاج سید مصطفی سعیدی نیز از جمله اجراهای پر بیننده جشنواره است که امروز ساعت 19 در سالن روباز امام رضا(ع) فرهنگ و ارشاد استان اجرا خواهدشد.

 نخستین جشنواره ملی نمایش های آیینی در فرهنگ رضوی 28 شهریور تا اول مهرماه سال جاری در یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویر احمد برگزار می شود./و

 

 

واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد
۳۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۳

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.