اخبار

استقبال گسترده مردم از کاروان نمادین امام رضا (ع) در شهر مارگون

استقبال گسترده مردم از کاروان نمادین امام رضا (ع) در شهر مارگون
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد:حضور پر شور مردم مارگون در مراسم استقبال از کاروان نمادین امام رضا (ع) نشان از عشق و ارادت این مردم به حضرت ثامن الحج (ع) دارد.

به گزارش واحد خبر و  اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد، امین کمالوندی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با ابراز شعف و وجد از استقبال گسترده مردم مارگون در مراسم استقبال نمادین از کاروان امام رضا (ع) گفت:طبق برنامه ریزیهای قبلی این مراسم از ساعت 8 صبح امروز آغاز شد .

"کمالوندی" افزود: در این آیین نمادین مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان،معاون فرهنگی مطبوعاتی ارشاد استان، امام جمعه و بخشدار شهر مارگون، ،رییس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی بویر احمد و جمع کثیری از عاشقان امامت و ولایت حضور داشتند.

دبیر جشنواره امام رضا (ع) استان با اشاره به نامگذاری بلوارهای ورودی و خروجی شهر  به نام مبارک امام رضا(ع)  بیان کرد: این  کاروان به صورت نمادین از بلوار امام رضا (ع) شهر مارگون به طرف حرم بی بی خاتونین خواهران امام رضا (ع) حرکت و در آنجا با اجرای آیین های  مولودی خوانی، نمایش، سخنرانی پخش شربت و شیرنی دهه پربرکت کرامت را گرامی داشتند.

 وی در ادامه ضمن اشاره به راه اندازی رژه موتوری اهالی این شهرو همراهی بسیج عشایر در مراسم  گفت:همچنین بوستانی در جنب حرمین بی بی خاتونین خواهران امام رضا (ع) به نام بوستان امام رضا (ع) افتتاح شد.

کمالوندی خاطر نشان کرد:امروز شهر مارگون به شوق عبور کاروان نمادین امام رضا (ع) رنگ و بوی دیگری به خود گرفت و مردم فهیم این استان عشق و ارادت خودشان را به ائمه اطهار نشان دادند.

شهر مارگون ازتوابع شهرستان بویر احمد است که 70 کیلومتر با یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویر احمد فاصله داشته و در مسیر حرکت امام رضا (ع) قرار گرفته است./و

واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد
۳۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۹

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.