اخبار

معرفی برگزیدگان جشنواره سرود روستایی رضوی در یاسوج

معرفی برگزیدگان جشنواره سرود روستایی رضوی در یاسوج
مدیرکل و دبیر جشنواره های استانی رضوی در استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری جشنواره سرود روستایی رضوی و معرفی برگزیدگان این جشنواره در یاسوج خبر داد.

به گزارش واحد خبر و  اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد، امین کمالوندی، مدیرکل و دبیر جشنواره های استانی رضوی در استان کهگیلویه وبویراحمد در این زمینه گفت: جشنواره سرود کانون های فرهنگی و هنری مساجد روستایی در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می شود.

وی با بیان اینکه موضوعات جشنواره حضرت امام رضا(ع)، حضرت فاطمه معصومه و حضرت شاهچراغ (ع) است، افزود: در مرحله استانی دبیرخانه استان، فراخوان جشنواره را به کلیه کانون های فرهنگی و هنری روستایی استان ارسال که هر گروه می توانست دو اثر را به دبیرخانه استان ارسال کند.

کمالوندی بیان داشت: کانون ها هم آثار خود را در قالب لوح فشرده و با کیفیت مناسب به همراه متن سرود به دبیرخانه ارسال کردند.

وی تصریح کرد: همه آثار دریافت شده توسط دبیرخانه استان مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت 12 گروه برتر جهت راهیابی به مرحله استانی انتخاب شدند. دبیر هیئت هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه وبویراحمد گفت: در پایان این جشنواره یک روزه که در یاسوج برگزار شد، گروه "طه" از کانون الرحمن مسجد صاحب الزمان(عج) به سرپرستی پیمان جمشیدی، گروه "عاشقان ظهور" مسجد ام ابیها لنده به سرپرستی مجید مهربان و "گروه توحید" از کانون جوانان حسینی مسجد امام علی(ع) عناوین اول تا سوم این جشنواره را کسب کردند.

کمالوندی با بیان اینکه در مرحله استانی از سه گروه برتر این جشنواره تجلیل شد، عنوان کرد:گروه "طه"به عنوان گروه برتر استانی برای شرکت در جشنواره کشوری این مسابقات که بهمن ماه سال جاری در کردر میناب استان هرمزگان برگزار می شود، معرفی می شوند./و

واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد
۳۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۰۵

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.