اخبار

برگزاری مراسم جشن میلاد باسعادت کریمه اهل بیت در گچساران

برگزاری مراسم جشن میلاد باسعادت کریمه اهل بیت در گچساران
همزمان با آغاز ایام پرفضیلت دهه کرامت، مراسم جشن میلاد باسعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) در پارک نفت گچساران برگزار شد.

به گزارش واحد خبر و  اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد، سید زمان علی پور در این مراسم گفت: این مناسبت‌ ها ایام ‌الله هستند که به منزله آئینه معنویت برای یک مؤمن محسوب می ‌شوند و باید از این مناسبت‌ ها بهره برد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران حضرت معصومه (س) را نماد بانوی عفیف در مقابل همه مردان دوران خویش دانست و عنوان کرد: دختران و مادران در جامعه اسلامی باید سعی کنند تا خود را به شخصیت واقعی زن مسلمان همچون حضرت معصومه (س) نزدیک کنند.

وی با تاکید بر بهره‌ گیری از ایام دهه کرامت، گفت: این دهه فرصتی طلایی برای معرفی، شناسایی، شناختن و شناساندن معارف الهی، سیره و سلوک امام رضا(ع)، حضرت معصومه(س)، حضرت احمد بن موسی(ع)شاهچراغ و حضرت بی بی حکیمه (س) و تبیین شخصیت این بزرگواران است.

علی پور خاطرنشان کرد: ما نیاز به اسوه و الگو و راهنما داریم و امام رضا(ع) و دیگر ائمه اسوه‌ های الهی هستند که باید تمام مراحل زندگی اجتماعی، سیاسی، فکری و فرهنگی آنها را به خوبی شناخته و برای مردم معرفی و تبیین کنیم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران گفت: در این برنامه به کسانی که اسامی آنان فاطمه و معصومه (س) بود به قید قرعه جوایزی اهداء شد./و

واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد
۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.