اخبار

معرفی داوران جشنواره های "حدیث سلسله الذهب" و "دعای باران"

معرفی داوران جشنواره های "حدیث سلسله الذهب" و "دعای باران"
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد داوران دومین جشنواره استانی هنرهای تجسمی "دعای باران"و حدیث"سلسله الذهب"این استان را انتخاب و معرفی کرد.

به گزارش واحد خبر و  اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد، مهدی ابدالی، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به برگزاری برنامه های گرامیداشت دهه کرامت گفت: دومین جشنواره استانی خوشنویسی حدیث 'سلسله الذهب' از سری برنامه های فرهنگی و هنری جشنواره رضوی در شهرستان کهگیلویه برگزار می شود.

ابدالی افزود: این جشنواره 30 شهریورماه جاری و در سه بخش نستعلیق، شکسته نستعلیق و خط نسخ برگزار می شود که در هر بخش به سه اثر برگزیده جوایزی تعلق می گیرد.

وی در ادامه گفت:جشنواره هنرهای تجسمی "دعای باران" نیز روزگذشته با حضور هنرمندان گرافیست کهگیلویه و بویراحمد در گچساران برگزار که در پایان این جشنواره به هشت نفر از برگزیدگان جوایزی اهدا ‌شد.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به اینکه در این جشنواره ها از ظرفیت منحصر به فرد داوران استانی استفاده شده، افزود:با توجه به برگزاری شش جشنواره موضوعی در استان، اداره کل ارشاد از داوران بومی و دارای تحصیلات بالای استان جهت داوری آثار رسیده به جشنواره ها استفاده می کند.

گفتنی است، از طرف مدیرکل و دبیر اجرایی جشنواره استانی رضوی در کهگیلویه وبویراحمد عبدالرسول نیک عهد، علی انصاری و نجف مسعودی به عنوان داوران جشنواره خوشنویسی حدیث سلسله الذهب به میزبانی دهدشت و مجتبی ملایی، فرود عباسی و شیما عالم زاده به عنوان داوران طراحی پوستر دعای باران به میزبانی گچساران انتخاب و معرفی شدند./و

 

واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد
۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۳

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.