اخبار

تشریح برنامه های جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در کهگیلویه و بویراحمد

تشریح برنامه های جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در کهگیلویه و بویراحمد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد برنامه های فرهنگی و هنری جشنواره سراسری رضوی را در استان تشریح کرد.

به گزارش واحد خبر و  اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیر کل  ارشاد اسلامی استان با تشریح برنامه ‌های این جشنواره  گفت: مراسم افتتاحیه مجموعه برنامه های دهه کرامت (7مهر)در شهرستان گچساران و در جوار حرم مطهر حضرت بی بی حکیمه (س) خواهر گرامی امام رضا(ع) برگزار و همچنین اختتامیه مجموعه برنامه های دهه کرامت در شهر یاسوج (14مهر) برگزار می شود. 

امین کمالوندی با اشاره به زمان بندی برنامه های جشنواره بین المللی امام رضا(ع) افزود: مهلت ارسال آثار جشنواره خاطره نویسی و سفرنامه نویسی تا پایان شهریور سال جاری است که 16 اثر از کل کشور به عنوان آثار برگزیده در دو بخش خاطره نویسی و سفرنامه نویسی رضوی معرفی می شوند.

 وی با اشاره به اهمیت و جایگاه جشنواره در ترویج اندیشه و فرهنگ اسلامی و ائمه اطهار اظهار داشت: جشنواره خوشنویسی حدیث سلسله الذهب نهم مهر به میزبانی شهرستان کهگیلویه، جشنواره هنرهای تجسمی با عنوان دعای باران 10 مهر به میزبانی شهرستان گچساران، جشنواره شعر آئینی و محل استانی رضوی 11مهر به میزبانی شهرستان بهمئی، جشنواره شعر فارسی استانی رضوی 12مهر در شهرستان دنا برگزار می شود.

کمالوندی  عنوان کرد: تاکنون 150 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده که انتظار می رود تا پایان مهلت ارسال، آثار این تعداد بیشتر شود.
 وی هدف از برگزاری جشنواره امام رضا (ع) در سطح ملی و بین المللی را اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، شناسایی و معرفی و تجلیل از پدید آورندگان آثار فرهنگی و هنری مرتبط با سیره رضوی عنوان کرد.

کمالوندی در پایان گفت: به مناسب و گرامیداشت دهه کرامت همچنین از 60 دختر هنرمند در سطح استان به مناسبت روز دختر تجلیل می شود./و

واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد
۲۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۲۶

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.