اخبار

برنامه های ویژه جشنواره سفرنامه و خاطره نویسی رضوی اعلام شد

برنامه های ویژه جشنواره سفرنامه و خاطره نویسی رضوی اعلام شد
دبیر جشنواره سفرنامه و خاطره نویسی رضوی برنامه های ویژه بخش جنبی این جشنواره را اعلام کرد.

به گزارش واحد خبر و  اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد، امین کمالوندی با بیان اینکه امسال استان کهگیلویه و بویر احمد میزبان جشنواره سفرنامه‌نویسی و خاطره نویسی رضوی است، اظهار داشت: سال گذشته جشنواره عکس رضوی دراین استان برگزار و امسال تغییراتی در موضوع جشنواره ایجاد شد.
وی برگزاری ویژه برنامه بزرگداشت حضرت بی بی حکیمه (س) خواهر امام رضا (ع) را برنامه ویژه جشنواره سفرنامه نویسی و خاطره نویسی ذکر کرد و افزود: جشنواره استانی حدیث سلسله‌الذهب، هنرهای تجسمی دعای باران و جشنواره استانی شعر امام رضا (ع) از دیگر برنامه‌های بخش جنبی این جشنواره است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد به اطلاع‌رسانی گسترده این جشنواره اشاره کرد و یادآورشد: اطلاع‌رسانی نقش بسیار موثری در آشنایی هرچه بیشتر مردم با این جشنواره و افزایش مخاطبان آن دارد.
وی آسیب‌شناسی، ارائه راه کارهای جدید، ارزیابی مستمر عملکرد جشنواره در استان‌ها و بخش بین‌الملل را از راه‌های ارتقا و گسترش جشنواره عنوان کرد.
جشنواره سفرنامه نویسی و خاطره نویسی رضوی 13 مهرماه امسال در استان کهگیلویه و بویراحمد با محورهای موضوعی خاطرات زائران حرم مطهر امام رضا (ع) و سفرنامه سفر به مشهد مقدس برگزار می‌شود./و

واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) در استان کهگیلویه و بویراحمد
۲۷ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۱۶

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.